Erken Rezervasyon Turları
  {{MEGA5BASLIK}}
  {{MEGA5}}
  {{MEGA6BASLIK}}
  {{MEGA6}}
  Kıbrıs Otelleri
   Kıbrıs Paket Turları

    Tur Yorumları

    TUNCAY - NADİDE YILMAZ
    17 temmuz benelux paris turuna katıldık. Öncelikle serdar beye turun başından itibaren göstermiş olduğu ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz. Her sene yurtdışı seyahati yapan bir kişi olarak yaptığım en uygun tur olmasına rağmen en kaliteli turdu. Emeği geçen herkese teşekküreder bir sonraki turda görüşmek ümidiyle.
    18.10.2016
    Kaldırım Ailesi
    25 Eylül Benelüx Paris turuna katıldık turda ilk başta seçilen otellerden çok memnun kaldık rehberimizin Nur hanımın profesyonel olması ile turla ilgili bütün tarihi yerlerdeki detayları çok güzel anlattı inşallah kısmetse seneye İspanya turuna katılacağız görüşmek üzere...
    18.10.2016
    İsmet MEMİŞ
    Süperrrr :) BUgün Sn. Serdar Bey ile görüşmemiz çok olumluydu..... Katılıyoruz Sömestr de... bayismet@gmail.com
    13.10.2016
    ferhan yıldırım
    vallahi bu fiyata bu turu vereceğinize inanamıyorum gerçekten gördüğüm doğrumu
    10.10.2016
    ERDAL KILIÇ EYLEM NİHAN KILIÇ NİSAN KILIÇ
    17 Temmuz 2016 tarihinde gitmiş olduğumuz Benalüx paris lyon turuna başta İrfan Bey olmak üzere Burak Beye Serdar Beye Tur rehberine ilgi ve alakalarından dolayı çok ama çok teşekkür ederiz.Tesadüf eseri katıldığımız Geztour'un bu kadar kapsamlı bir tur düzenlemesi bizi çok memnun etti.Şirket yetkililerinin uçağa binişten inişe kadar ki ilgi ve alakalarına çok ama çok teşekkür ederiz.Bir daha geziye gidecek olduğumda ilk tercihim tabiki GEZTOUR olacaktır.Tekrardan çok ama çok teşekkür ederiz.
    22.09.2016
    Banu Yamaner
    Herşeyiyle mükemmel dolu dolu bir tur geçirdik özellikle paristeki etkinlikler çok hoşumuza gitti
    21.09.2016