CRUİSE
  TUR

   Orta Avrupa Turu 7 Gece Thy ile (PRG-BUD)

   PRAG(3) VİYANA(2) BUDAPEŞTE(2)
   • Orta Avrupa Turu 7 Gece Thy ile (PRG-BUD)
   • Orta Avrupa Turu 7 Gece Thy ile (PRG-BUD)
   • Orta Avrupa Turu 7 Gece Thy ile (PRG-BUD)
   • Orta Avrupa Turu 7 Gece Thy ile (PRG-BUD)
   İstanbul Atatürk Havalimanı

   Gezilecek Yerler
   Prag-Budapeşte-Viyana

   Konaklama
   Oda Kahvaltı

   Süresi
   7 Gece 8 Gün

   KİŞİ BAŞI
   0.00
   Anlaşmalı Kartlara Taksit İmkanı
   HEMEN REZERVASYON YAPIN
   GRUP REZERVASYON TALEBİ
   REZERVASYON: 0850 333 44 39
   Sizi Arayalım
   Neden Biz?

   Geniş Ürün Seçeneği

   En Ekonomik ve Sizlere En Uygun Otel Seçenekleri

   Sürekli Canlı Destek

   Çağrı Merkezimiz 7 Gün 24 Saat Sizi Arayabilir yada Siz Çağrı Merkezimizi Arayabilirsiniz. 0850 333 44 39

   Orta Avrupa Turu 7 Gece Thy ile (PRG-BUD) Fiyatları

   Tur Tarihi Yetişkin Sayısı 1. Çocuk 2. Çocuk  
   0.00
   KİŞİ BAŞI
   Size özel en iyi fiyatları görmek için, yukarıdaki alana tarihleri girin ve "Fiyat Hesapla" butonuna tıklayın.
   Dilerseniz "Sizi Arayalım" butonuna tıklayın ve telefon numaranızı bırakın, biz sizi arayalım.

   Tur Hakkında

   ORTA AVRUPA TURLARI 2018

   PRAG(3) VİYANA(2) BUDAPEŞTE(2) 

   7 GECE KONAKLAMALI

   TÜRKHAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE

   ATATÜRKHAVALİMANI HAREKET

   Tur Programı

   1. Gün: İstanbul-Prag

   Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Türk Havayolları kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla 11:00’de buluşma. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK1771 tarifeli seferi ile  13:40’da Prag’a hareket. Yerel saat ile 14:20’de varışın ardından şehir turu. Hradcany Kale  Bölgesi, Loretta Kilisesi ,Cumhurbaşkanlığı Sarayı, yapımının 600 yıl sürdüğü neo-gotik Rönesans ve Barok özellikleri bünyesinde barınan ST.Vitüs  Katedrali, Simyacılar sokağı, Franz Kafka’nın evi, 13. yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 31 Aziz Heykelinin bulunduğu  Charles Köprüsü, eski şehir meydanı, 15. yüzyılda inşa edilen üzerinde 12  Havari bulunan tarihi Astronomik saat kulesi ve TYN Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrası serbest zaman. Akşam, ekstra Vltava nehri üzerinde Tekne Gezisi`ne katılabilirsiniz. Geceleme Otelimizde

   Ekstra Tur: Vltava Nehri üzerinde Tekne Gezisi 50 Euro Kişi Başı (açık büfe)

   Avrupa'nın en uzun nehirlerinden olan Elbe'nin zarif kollarından Vltava'nın kenarında bulunan Kristal şehir olarak adlandırılan Prag'ın akşam ışıklarının yansıması ile oluşturduğu görkemli görüntüsü nehir üzerinde alınacak olan açık büfe akşam yemeğimize bambaşka bir tat katacaktır.


   2. Gün: Prag

   Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz için Ekstra Karlovy Vary Kültür&Alışveriş turu. Karlovy vary turumuzun ardından Prag’da serbest zaman. Akşam rehberiniz tarafından düzenlenecek Ekstra Ortaçağ eğlencesi ve yemeği Turuna katılabilirsiniz. Orta çağ turumuz sonrasından otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde.

   Ekstra Tur: Karlovy Vary Kültür&Alışveriş turu 45 Euro Kişi Başı

   Bu turumuzda birbirinden değerli taşların sergilendiği dükkanlarda indirimli alışveriş yapabilir birçok değerli taşları tanıma ve görme fırsatı yakalabilirsiniz. verilecek serbest zaman ardından Cumhuriyeti'nin kaplıcalarıyla ünlü şehri karlovy vary yolculuğumuza rehberinizin keyifli anlatımlarıyla devam ediyoruz. Kentte sıcaklıkları 30-72 C arasında değişen 12 termal kaynak bulunmaktadır. Gezimiz esnasında şehir turu yapılmakta. Atatürk’ün 1918’de kaldığı oteli, Dovorak`ın,Mozart`ın  Göthe`nin,Beethoven`ın, Puşkin`in evlerini görecek,12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edeceğiz. Ayrıca kristal,porselen,granat,kehribar  taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı fabrika  satış mağazalarında alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız.

   Ekstra Tur: Ortaçağ Eğlencesi ve Yemeği 65 Euro Kişi Başı

   Akşam rehberiniz tarafından düzenlenecek Ekstra Ortaçağ eğlencesi ve yemeği yaklaşık 600 yıllık bir handa yer alan ortaçağ mekanımızda, ortaçağ dönemine ait kıyafetler giymiş müzisyenler, dansçılar ve aktörlerin muhteşem şovlarını izlerken aynı zamanda limitsiz yemek ve içecek servisi ile çek mutfağının tatlarını denemek ve çeklerin meşhur biralarından ve ev yapımı şaraplarından tatma fırsatı yakalayacaksınız.


   3. Gün: Prag

   Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz tam gün Ekstra Dresden (Almanya) Kültür&Alışveriş turumuza katılabilirler. Turumuzun ardından Rehberinizin bilgilendireceği saatte Prag’a transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak düzenlenecek Çek gecesi turu. Turumuzun ardından otele trasnfer. Geceleme otelimizde

    

    

   Ekstra Tur: Dresden (Almanya) Kültür&Alışveriş Turu 65 Euro Kişi Başı

   Ekstra Tur: Dresden (Almanya) Kültür&Alışveriş + Terezin kampı Turu 90 Euro Kişi Başı

   Bu turumuzda Prag’a 140 km mesafedeki Elbe’nin  Floransa’sı olarak adlandırılan Barok mimarisi ile muhteşem şehir merkezini, Fraunkirche’yi, Zwinger Sarayını, Brulshl terası,Kral yolu, Elbe nehri, Martin  Luther heykeli, Hof kilisesi,Semper Operası,eski şehir meydanı görülecek yerler arasındadır. Ardından Doğu Almanya’nın en güzel şehirlerinden olan ve Unesco tarafından dünya mirası koruması altına alınan şehirde alışveriş ve gezinti için serbest zaman. Rehberinizin bilgilendireceği saatte Prag’a transfer.

   Ekstra Tur: Çek Gecesi 50 Euro Kişi Başı

   Akşam dileyen misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak düzenlenecek Çek gecesi turu. Prag’ın sevimli restoranlarından birinde yerel dans gösterileri eşliğinde müzikli eğlence ve akşam yemeği sizi bekliyor. Çek Müziği, Çek folk dansları ve Çek müzik aletlerini yakından tanıma fırsatınızın olacağı yemekli eğlence programında çeşitli animasyonlarla eğlenceli bir gece geçireceksiniz.


   4. Gün: Prag - Viyana

   Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Viyana’ya hareket. Yol üzerinde ekstra Cesky Krumlov turu rehberimiz tarafından düzenlenecektir. (Bu tura iştirak etmeyen misafirlerimiz şehir girişindeki dinlenme tesislerinde serbest zaman verilecektir.) Cesky Krumlov turumuzun ardından Viyana’ya yolculuğumuz devam ediyor. Varışımızın ardından Viyana Şehir turu. Viyana şehir turunda görülecek yerler arasında; Opera Binası, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater, Hofburg Sarayı,Hundertwasser House ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır. Şehir turumuzun ardından merkezde verilecek kısa bir molanın ardından otelimize transfer ve otele yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz için akşam rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Avusturya Grinzing Gecesi turuna katılabilirler. Geceleme Otelimizde.

   Ekstra Tur: Cesky Krumlov Turu 35 Euro Kişi Başı

   Bir Orta Çağ Kasabası olan Cesky Kurumlov  Çek’in değerli bir mücevheri olmakla beraber aynı zamanda Unesco tarafından Dünya Mirasları listesinde yer alan bir kasabadır. Kominizm’in en koyu dönemlerinde harap duruma gelmiş olan Cesky Kurumlov 1990’lardan itibaren tekrar yeniden doğuşunu yaşamış ve güzelliklerini ziyarete gelen tüm misafirlerine yansıtmıştır. Cesky Krumlov`a hayran kalacaksınız.

   Ekstra Tur: Avusturya Grinzing Gecesi 50 Euro Kişi Başı

   Arzu eden misafirlerimiz ile akşam ekstra organize edilecek Avusturya Grinzing Gecesi turumuza katılabilirler. Bu turumuzda Viyana merkezine 20-25 dakika uzaklıkta bulunan Grinzing kasabasının küçük ve şirin evlerinde, Viyana müzikleri eşliğinde ünlü şnitzellerinin tadına bakıyoruz. Turumuz sonrası otelimize transfer oluyoruz.


   5. Gün: Viyana

   Sabah kahvaltısının ardından Viyana Şehir turu. Viyana şehir turunda görülecek yerler arasında; Opera Binası, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater, Hofburg Sarayı,Hundertwasser House ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek tam günlük Viyana Ormanları turumuza katılabilirler.  Burada serbest zamanımızdan sonra Viyana merkezde serbst zaman verilecektir. Serbest Zamanın ardından Dileyen misafirlerimiz ile Viyana Konser turu. Geceleme Otelimizde.

   Ekstra Tur: Viyana Ormanları Turu 55 Euro Kişi Başı

   Bu turda, önce Liechtenstein Şatosunu daha sonra maden ocağı iken bir patlama neticesinde icine su dolarak, yeraltı gölü olan ve II. Dünya Savaşı sırasında Nazilerin gizli savaş ucağı ürettikleri Seegrote yer altı gölünü geziyoruz.  Turumuzda yeraltı gölünde tekne ile gezintide yapılacaktır. Ardından bir ortaçağ keşişhanesi olan Heiligenkreuz’u geziyoruz. Daha sonra “Mayerling Faciası”na konu olan ve bugün Carmelita rahibelerinin yaşadığı manastır konumunda bulunan Mayerling av köşkünü panoramik olarak görüyoruz. Daha sonra küçük ve şirin bir kaplıca şehri Baden. Turumuzun en son durağı Kraliçe Sisi’nin Sarayı olan Schönbrunn sarayının muhteşem bahçelerinde serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz sarayın içini ziyaret edebilirler.

    

   Ekstra Tur: Viyana Konser Turu 55 Euro Kişi Başı

   Akşam arzu eden misafirlerimiz ile Klasik müziğin başkenti Viyana’da ekstra Viyana’nın ünlü klasik müzik konserlerinden izleme imkânı.


   6. Gün: Viyana - Budapeşte

   Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Budapeşte’ye hareket. Yol üzerinde ekstra Bratislava turu rehberimiz tarafından düzenlenecektir. (Bu tura iştirak etmeyen misafirlerimiz şehir girişindeki dinlenme tesislerinde serbest zaman verilecektir.) Bratislava turumuzunda sonra Budapeşte’ye’ yolculuğumuza devam ediyoruz. Budapeşte’ye varışımızın ardından Budapeşte Şehir turu. Yaklaşık 150 yıl Osmanlı  hakimiyetinde kalan şehirde Osman’lı izlerini görebilirsiniz. 17 Kasım 1873 yılında Budin ve Peşte’nin birleşmesi ile Macaristan’ın Başkenti olan Budapeşte şehir turu sırasında Kahramanlar Meydanı, Andrassy ve Rakoczi  Caddeleri, Opera ve Sinagog Binaları, Budapeşte’nin simgesi sayılan 1884-1904  yılları arasında yapılan 700 oda’lı Parlamento Binası, Tuna Nehri ve kıyılar, Erszebet Köprüsü, Balıkçılar Kulesi, Zincirli köprü, Kale ve Mathias Kilisesi, Gellert Tepesi ve Citadella panoramik olarak görülecek  yerler arasındadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz için akşam rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Çigan Gecesi yemekli, içkili, müzikli eğlenceli turumuza katılma imkânı.

   Ekstra Tur: Bratislava Turu 30 Euro Kişi Başı

   (Bu tura iştirak etmeyen misafirlerimiz şehir girişindeki dinlenme tesislerinde serbest zaman verilecektir.) Bratislava, Slovakya Cumhuriyetinin başkenti ve en büyük şehridir. Tuna Nehri kıyısında yer alan şehir hem Avusturya'ya hem de Macaristan'a sınırdır. Dünyada bu şekilde iki devlete sınırı olan sadece iki tane başkent vardır. Şehir çok sayıda festivale ve ticari sergiye ev sahipliği yapmaktadır.Şehirde görülecek yerler arasında Bratislava nehir kıyıları,1529’da 1.Viyana Kuşatması öncesi Türk izleri,Bratislava Kalesi,St.Martin katedrali, eski tarihi şehirde gezinti,  Grassalkovich  Palace ,Parlamento, Slovak  Devlet Tiyatro Binası,Mozart’ın 6 yaşında Maria Theresa’ya ilk konserini  verdiği tarihi bina görülecek yerler arasındadır.

   Ekstra Tur: Çigan Gecesi 50 Euro Kişi Başı

   Arzu eden misafirlerimiz için akşam rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Çigan Gecesi yemekli, içkili,müzikli eğlenceli turumuza katılma imkânı. Bu turumuzda gideceğimiz şarap mahzeninde hem yerel şarapların ve yemeklerin hem de Macar dansı ve müziğinin keyfini çıkaracaksınız. Sizlerde şovun bir parçası olabilirsiniz.


   7. Gün: Budapeşte

   Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz, rehberiniz tarafından ekstra organize edilecek Estergon & Visegrad & Szentendre öğle yemekli gezisine katılabilirler. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Tuna Nehri gezisine katılabilirler. Geceleme otelimizde

   Ekstra Tur: Estergon & Visegrad & Szendentre Turu 65 Euro (Öğle Yemekli) Kişi Başı

   Bu turda önce Estergom Katedralini, Osmanlı’dan kalan Kale’nin kalıntılarını geziyoruz. Ardından bir ortaçağ kalesi  ve aynı zamanda av şatosu olan ihtişamlı Visegrad’ı ziyaret ediyoruz. Bu turumuzda Visegrad kalesi Panoramik olarak görülecektir. Ögle yemeğini Rönesans atmosferinde alıyoruz. Daha sonra alışveriş için ‘Szentendre’ isimli küçük bir kasabaya gidiyoruz. El işi örtüler, kristal, porselen ürünler, hediyelik eşyalar, içkiler vb, pek çok şeyi bulabileceğiniz bu kasabada boş zamanın ardından otele dönüyoruz.

   Ekstra Tur: Tuna Nehri Tekne Gezisi 35 Euro Kişi Başı

   Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Tuna Nehri’nin ikiye böldüğü, Avrupa’nın incisi Budapeşte’yi nehirden izleme ve binaların tarihini dinlerken içeceklerini yudumlama fırsatı bulacakları Tuna Nehri gezisine katılabilirler. Radyo sanatçılarının sesinden muhteşem tarih yorumları ile Türkçe anlatımların yapıldığı turumuzu kaçırmamanızı tavsiye ederiz.


   8. Gün: Budapeşte-İstanbul

   Sabah otelde alınacak kahvaltısının ardından rehberinizin bilgilendireceği saatte Serbest zaman. Serbest Zamanın ardından Budapeşte Havalimanına transfer oluyoruz. Bilet, bagaj ve uçuş işlemlerinin ardından Türk Havayolları tarifeli seferi TK1034  ile Saat 13:50’de İstanbul’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından İstanbul’a 16:55’de varış ve turumuzun sonu.


   Fiyata Dahil Olan Hizmetler

   Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul(Atatürk HL)-Prag / Budapeşte-İstanbul(Atatürk HL)- arası uçak bileti,
   Belirtilen kategorideki otellerde 7 gece konaklama,
   Sabah kahvaltıları,
   Alan- Otel- Alan transferleri,
   Tüm şehirlerarası transferler,
   Prag-Viyana-Budapeşte şehir turları,
   Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri,
   Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası

   Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

   Yurtdışı Çıkış Harç Pulu                       : 15.-TL
   Vize Ücreti İstanbul                                   : 120.-Eur
   Vize Ücreti Ankara-izmir               : 135.-Eur
   Seyahat Sigortası (65 Yaşa Kadar)        : 15.-Eur
   Seyahat sigortası ( 66-75 yaş arası)       : 30.-Eur
   Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
   Şehir ve otel vergileri
   Opsiyonel turlar

   Tur Notları

   YOLÜZERİ EXTRA TUR PAKETİ – 65 EURO YERİNE 60 EURO
   Ekstra Tur: Cesky Krumlov Turu 35 Euro Kişi Başı
   Ekstra Tur: Bratislava Turu 30 Euro Kişi Başı

    

   AVANTAJ PAKET – 295 EURO YERİNE 260 EURO
   Ekstra Tur: Cesky Krumlov Turu 35 Euro Kişi Başı
   Ekstra Tur: Bratislava Turu 30 Euro Kişi Başı
   Ekstra Tur: Estergon & Visegrad & Szendentre Turu 65 Euro (Öğle Yemekli) Kişi Başı
   Ekstra Tur: Viyana Ormanları Turu 55 Euro Kişi Başı
   Ekstra Tur: Karlovy Vary Kültür&Alışveriş turu 45 Euro Kişi Başı
   Ekstra Tur: Dresden (Almanya) Kültür&Alışveriş Turu 65 Euro Kişi Başı

    

   FULL PAKET – 675 EURO YERİNE 575 EURO

   Ekstra Tur: Vltava Nehri üzerinde Tekne Gezisi 50 Euro Kişi Başı (açık büfe)
   Ekstra Tur: Karlovy Vary Kültür&Alışveriş turu 45 Euro Kişi Başı
   Ekstra Tur: Ortaçağ Eğlencesi ve Yemeği 65 Euro Kişi Başı
   Ekstra Tur: Dresden (Almanya) Kültür&Alışveriş + Terezin kampı Turu 90 Euro Kişi Başı
   Ekstra Tur: Çek Gecesi 50 Euro Kişi Başı
   Ekstra Tur: Cesky Krumlov Turu 35 Euro Kişi Başı
   Ekstra Tur: Avusturya Grinzing Gecesi 50 Euro Kişi Başı
   Ekstra Tur: Viyana Ormanları Turu 55 Euro Kişi Başı
   Ekstra Tur: Viyana Konser Turu 55 Euro Kişi Başı
   Ekstra Tur: Bratislava Turu 30 Euro Kişi Başı
   Ekstra Tur: Çigan Gecesi 50 Euro Kişi Başı
   Ekstra Tur: Estergon & Visegrad & Szendentre Turu 65 Euro (Öğle Yemekli) Kişi Başı
   Ekstra Tur: Tuna Nehri Tekne Gezisi 35 Euro Kişi Başı

   Not : Dresden (Almanya) Kültür&Alışveriş + Terezin Kampı Turumuzda Terezin Kampına Girmek İstemeyen Misafirlerimiz İçin Kişi Başı 25 Euro Paket Tutarı Üzerinden İndirim Uygulanacak ve Ücret 550 Euro Olacaktır.

   Vize

   Fiyat Tablosu

   Yorumlar

   Orta Avrupa Turu 7 Gece Thy ile (PRG-BUD) Hakkındaki Düşünceleriniz

   Ad Soyad:
   Mesajınız:
   (En çok 500 karakter)

   karakter kaldı
   Doğrulama Kodu:

   Orta Avrupa Turu 7 Gece Thy ile (PRG-BUD) Hakkında Daha Önce Yazılan Yorumlar