CRUİSE
  TUR

   Orta Avrupa Turu ( Berlin - Prag - Budapeşte - Viyana ) 299 Euro ! Her Perşembe Hareket!

   Orta Avrupa Turu ( Berlin - Prag - Budapeşte - Viyana ) 299 Euro ! Her Perşembe Hareket!
   • Orta Avrupa Turu ( Berlin - Prag - Budapeşte - Viyana ) 299 Euro ! Her Perşembe Hareket!
   • Orta Avrupa Turu ( Berlin - Prag - Budapeşte - Viyana ) 299 Euro ! Her Perşembe Hareket!
   • Orta Avrupa Turu ( Berlin - Prag - Budapeşte - Viyana ) 299 Euro ! Her Perşembe Hareket!
   • Orta Avrupa Turu ( Berlin - Prag - Budapeşte - Viyana ) 299 Euro ! Her Perşembe Hareket!
   • Orta Avrupa Turu ( Berlin - Prag - Budapeşte - Viyana ) 299 Euro ! Her Perşembe Hareket!
   Atatürk Hava Limanı

   Gezilecek Yerler
   Berlin-Prag-Budapeşte-Viyana

   Konaklama
   3* ve 4*Oteller

   Süresi
   7Gece 8Gün

   KİŞİ BAŞI
   0.00
   Anlaşmalı Kartlara Taksit İmkanı
   HEMEN REZERVASYON YAPIN
   GRUP REZERVASYON TALEBİ
   REZERVASYON: 0850 333 44 39
   Sizi Arayalım
   Neden Biz?

   Geniş Ürün Seçeneği

   En Ekonomik ve Sizlere En Uygun Otel Seçenekleri

   Sürekli Canlı Destek

   Çağrı Merkezimiz 7 Gün 24 Saat Sizi Arayabilir yada Siz Çağrı Merkezimizi Arayabilirsiniz. 0850 333 44 39

   Orta Avrupa Turu ( Berlin - Prag - Budapeşte - Viyana ) 299 Euro ! Her Perşembe Hareket! Fiyatları

   Tur Tarihi Yetişkin Sayısı 1. Çocuk 2. Çocuk  
   0.00
   KİŞİ BAŞI
   Size özel en iyi fiyatları görmek için, yukarıdaki alana tarihleri girin ve "Fiyat Hesapla" butonuna tıklayın.
   Dilerseniz "Sizi Arayalım" butonuna tıklayın ve telefon numaranızı bırakın, biz sizi arayalım.

   Tur Hakkında

   Tur Programı

   1. Gün: İstanbul-Berlin-Prag

   Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali GezTour kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla 09.30`da buluşma. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Onur Havayollarının 8Q475 tarifeli seferi ile 12.10`da Berlin`e hareket. Yerel saat ile 14.15`de varışın ardından özel otobüsümüz ile Kısa bir şehir turunun ardından Prag`a hareket ediyoruz, Arzu eden misafirlerimiz Ekstra Dresden (Almanya) Kültür&Alışveriş turumuza katılabilirler. (Bu tura iştirak etmeyen misafirlerimiz şehir girişindeki dinlenme tesislerinde serbest zaman verilecektir.) Dresten turumuzun ardından Prag`a devam ediyoruz. Prag`a Varışımızın ardından Otele Yerleşme. Geceleme otelimizde.Ekstra Tur: Dresden (Almanya) Kültür&Alışveriş Turu 65 Euro Kişi Başı.Bu turumuzda Prag`a 140 km mesafedeki Elbe`nin Floransa`sı olarak adlandırılan Barok mimarisi ile muhteşem şehir merkezini, Fraunkirche`yi, Zwinger Sarayını, Brulshl terası,Kral yolu, Elbe nehri, Martin Luther heykeli, Hof kilisesi,Semper Operası,eski şehir meydanı görülecek yerler arasındadır. Ardından Doğu Almanya`nın en güzel şehirlerinden olan ve Unesco tarafından dünya mirası koruması altına alınan şehirde alışveriş ve gezinti için serbest zaman. Rehberinizin bilgilendireceği saatte Prag`a transfer.


   2. Gün: Prag

   Orta Avrupa Turu’muzun 2 günün'de Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz için Ekstra Karlovy Vary Kültür&Alışveriş turu. Karlovy vary turumuzun ardından Prag`da serbest zaman. Akşam rehberiniz tarafından düzenlenecek Ekstra Ortaçağ eğlencesi ve yemeği Turuna katılabilirsiniz. Orta çağ turumuz sonrasından otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde.Ekstra Tur: Karlovy Vary Kültür&Alışveriş turu 45 Euro Kişi Başı.Bu turumuzda birbirinden değerli taşların sergilendiği dükkanlarda indirimli alışveriş yapabilir birçok değerli taşları tanıma ve görme fırsatı yakalabilirsiniz. verilecek serbest zaman ardından Cumhuriyeti'nin kaplıcalarıyla ünlü şehri karlovy vary yolculuğumuza rehberinizin keyifli anlatımlarıyla devam ediyoruz. Kentte sıcaklıkları 30-72 C arasında değişen 12 termal kaynak bulunmaktadır. Gezimiz esnasında şehir turu yapılmakta. Atatürk`ün 1918`de kaldığı oteli, Dovorak`ın,Mozart`ın Göthe`nin,Beethoven`ın, Puşkin`in evlerini görecek,12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edeceğiz. Ayrıca kristal,porselen,granat,kehribar taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı fabrika satış mağazalarında alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız.Ekstra Tur: Ortaçağ Eğlencesi ve Yemeği 65 Euro Kişi Başı.Akşam rehberiniz tarafından düzenlenecek Ekstra Ortaçağ eğlencesi ve yemeği yaklaşık 600 yıllık bir handa yer alan ortaçağ mekanımızda, ortaçağ dönemine ait kıyafetler giymiş müzisyenler, dansçılar ve aktörlerin muhteşem şovlarını izlerken aynı zamanda limitsiz yemek ve içecek servisi ile çek mutfağının tatlarını denemek ve çeklerin meşhur biralarından ve ev yapımı şaraplarından tatma fırsatı yakalayacaksınız.


   3. Gün: Prag-Viyana

   Orta Avrupa Turu’muzun 3günün'de Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Viyana`ya hareket. Yol üzerinde ekstra Cesky Krumlov turu rehberimiz tarafından düzenlenecektir. (Bu tura iştirak etmeyen misafirlerimiz şehir girişindeki dinlenme tesislerinde serbest zaman verilecektir.) Cesky Krumlov turumuzun ardından Viyana`ya yolculuğumuz devam ediyor. Varışımızın ardından Viyana Şehir turu. Viyana şehir turunda görülecek yerler arasında; Opera Binası, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater, Hofburg Sarayı,Hundertwasser House ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır. Şehir turumuzun ardından merkezde verilecek kısa bir molanın ardından otelimize transfer ve otele yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz için akşam rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Avusturya Grinzing Gecesi turuna katılabilirler. Geceleme Otelimizde.Ekstra Tur: Cesky Krumlov Turu 35 Euro Kişi Başı.Bir Orta Çağ Kasabası olan Cesky Kurumlov Çek`in değerli bir mücevheri olmakla beraber aynı zamanda Unesco tarafından Dünya Mirasları listesinde yer alan bir kasabadır. Kominizm`in en koyu dönemlerinde harap duruma gelmiş olan Cesky Kurumlov 1990`lardan itibaren tekrar yeniden doğuşunu yaşamış ve güzelliklerini ziyarete gelen tüm misafirlerine yansıtmıştır. Cesky Krumlov`a hayran kalacaksınız.Ekstra Tur: Avusturya Grinzing Gecesi 50 Euro Kişi Başı.Arzu eden misafirlerimiz ile akşam ekstra organize edilecek Avusturya Grinzing Gecesi turumuza katılabilirler. Bu turumuzda Viyana merkezine 20-25 dakika uzaklıkta bulunan Grinzing kasabasının küçük ve şirin evlerinde, Viyana müzikleri eşliğinde ünlü şnitzellerinin tadına bakıyoruz. Turumuz sonrası otelimize transfer oluyoruz.


   4. Gün: Viyana

   Sabah kahvaltısının ardından Viyana Şehir turu. Viyana şehir turunda görülecek yerler arasında; Opera Binası, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater, Hofburg Sarayı,Hundertwasser House ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek tam günlük Viyana Ormanları turumuza katılabilirler. Burada serbest zamanımızdan sonra Viyana merkezde serbst zaman verilecektir. Serbest Zamanın ardından Dileyen misafirlerimiz ile Viyana Konser turu. Geceleme Otelimizde.Ekstra Tur: Viyana Ormanları Turu 55 Euro Kişi Başı.Bu turda, önce Liechtenstein Şatosunu daha sonra maden ocağı iken bir patlama neticesinde icine su dolarak, yeraltı gölü olan ve II. Dünya Savaşı sırasında Nazilerin gizli savaş ucağı ürettikleri Seegrote yer altı gölünü geziyoruz. Turumuzda yeraltı gölünde tekne ile gezintide yapılacaktır. Ardından bir ortaçağ keşişhanesi olan Heiligenkreuz`u geziyoruz. Daha sonra "Mayerling Faciası"na konu olan ve bugün Carmelita rahibelerinin yaşadığı manastır konumunda bulunan Mayerling av köşkünü panoramik olarak görüyoruz. Daha sonra küçük ve şirin bir kaplıca şehri Baden. Turumuzun en son durağı Kraliçe Sisi`nin Sarayı olan Schönbrunn sarayının muhteşem bahçelerinde serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz sarayın içini ziyaret edebilirler.Ekstra Tur: Viyana Konser Turu 55 Euro Kişi Başı.Akşam arzu eden misafirlerimiz ile Klasik müziğin başkenti Viyana`da ekstra Viyana`nın ünlü klasik müzik konserlerinden izleme imkânı.


   5. Gün: Viyana - Budapeşte

   Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Budapeşte`ye hareket. Yol üzerinde ekstra Bratislava turu rehberimiz tarafından düzenlenecektir. (Bu tura iştirak etmeyen misafirlerimiz şehir girişindeki dinlenme tesislerinde serbest zaman verilecektir.) Bratislava turumuzunda sonra Budapeşte`ye` yolculuğumuza devam ediyoruz. Budapeşte`ye varışımızın ardından Budapeşte Şehir turu. Yaklaşık 150 yıl Osmanlı hakimiyetinde kalan şehirde Osman`lı izlerini görebilirsiniz. 17 Kasım 1873 yılında Budin ve Peşte`nin birleşmesi ile Macaristan`ın Başkenti olan Budapeşte şehir turu sırasında Kahramanlar Meydanı, Andrassy ve Rakoczi Caddeleri, Opera ve Sinagog Binaları, Budapeşte`nin simgesi sayılan 1884-1904 yılları arasında yapılan 700 oda`lı Parlamento Binası, Tuna Nehri ve kıyılar, Erszebet Köprüsü, Balıkçılar Kulesi, Zincirli köprü, Kale ve Mathias Kilisesi, Gellert Tepesi ve Citadella panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz için akşam rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Çigan Gecesi yemekli, içkili, müzikli eğlenceli turumuza katılma imkânı.Ekstra Tur: Bratislava Turu 30 Euro Kişi Başı.(Bu tura iştirak etmeyen misafirlerimiz şehir girişindeki dinlenme tesislerinde serbest zaman verilecektir.) Bratislava, Slovakya Cumhuriyetinin başkenti ve en büyük şehridir. Tuna Nehri kıyısında yer alan şehir hem Avusturya'ya hem de Macaristan'a sınırdır. Dünyada bu şekilde iki devlete sınırı olan sadece iki tane başkent vardır. Şehir çok sayıda festivale ve ticari sergiye ev sahipliği yapmaktadır.Şehirde görülecek yerler arasında Bratislava nehir kıyıları,1529`da 1.Viyana Kuşatması öncesi Türk izleri,Bratislava Kalesi,St.Martin katedrali, eski tarihi şehirde gezinti, Grassalkovich Palace ,Parlamento, Slovak Devlet Tiyatro Binası,Mozart`ın 6 yaşında Maria Theresa`ya ilk konserini verdiği tarihi bina görülecek yerler arasındadır.Ekstra Tur: Çigan Gecesi 50 Euro Kişi Başı.Arzu eden misafirlerimiz için akşam rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Çigan Gecesi yemekli, içkili, müzikli eğlenceli turumuza katılma imkânı. Bu turumuzda gideceğimiz şarap mahzeninde hem yerel şarapların ve yemeklerin hem de Macar dansı ve müziğinin keyfini çıkaracaksınız. Sizlerde şovun bir parçası olabilirsiniz.


   6. Gün: Budapeşte

   Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz, rehberiniz tarafından ekstra organize edilecek Estergon & Visegrad & Szentendre öğle yemekli gezisine katılabilirler. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Tuna Nehri gezisine katılabilirler. Geceleme otelimizde.Ekstra Tur: Estergon & Visegrad & Szendentre Turu 65 Euro (Öğle Yemekli) Kişi Başı.Bu turda önce Estergom Katedralini, Osmanlı`dan kalan Kale`nin kalıntılarını geziyoruz. Ardından bir ortaçağ kalesi ve aynı zamanda av şatosu olan ihtişamlı Visegrad`ı ziyaret ediyoruz. Bu turumuzda Visegrad kalesi Panoramik olarak görülecektir. Ögle yemeğini Rönesans atmosferinde alıyoruz. Daha sonra alışveriş için `Szentendre` isimli küçük bir kasabaya gidiyoruz. El işi örtüler, kristal, porselen ürünler, hediyelik eşyalar, içkiler vb, pek çok şeyi bulabileceğiniz bu kasabada boş zamanın ardından otele dönüyoruz.Ekstra Tur: Tuna Nehri Tekne Gezisi 35 Euro Kişi Başı.Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Tuna Nehri`nin ikiye böldüğü, Avrupa`nın incisi Budapeşte`yi nehirden izleme ve binaların tarihini dinlerken içeceklerini yudumlama fırsatı bulacakları Tuna Nehri gezisine katılabilirler. Radyo sanatçılarının sesinden muhteşem tarih yorumları ile Türkçe anlatımların yapıldığı turumuzu kaçırmamanızı tavsiye ederiz.


   7. Gün: Budapeşte-Prag

   Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Prag`a hareket. Prag`a varışımızın ardından otelimize transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile Vlatava nehri üzerinde açık büfe yemekli Tekne turumuza katılıyoruz. Geceleme otelimizde.Ekstra Tur: Vltava Nehri üzerinde Tekne Gezisi 50 Euro Kişi Başı (açık büfe). Akşam, ekstra Vltava nehri üzerinde Tekne Gezisi`ne katılabilirsiniz. Avrupa'nın en uzun nehirlerinden olan Elbe'nin zarif kollarından Vltava'nın kenarında bulunan Kristal şehir olarak adlandırılan Prag'ın akşam ışıklarının yansıması ile oluşturduğu görkemli görüntüsü nehir üzerinde alınacak olan açık büfe akşam yemeğimize bambaşka bir tat katacaktır.


   8. Gün: Prag - Berlin - İstanbul(Atatürk HL)

   Sabah otelde alınacak kahvaltısının ardından rehberinizin bilgilendireceği saatte Berlin Havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve uçuş işlemlerinin ardından ONUR Havayolları tarifeli seferi 8Q476 ile 15:30`da İstanbul`a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından İstanbul`a 20:25`de varış ve turumuzun sonu.

   SİZE ÖZEL EXTRA TUR PAKETLERİMİZ

   YOLÜZERİ EXTRA TUR PAKETİ 65 EURO YERİNE 60 EURO

   Ekstra Tur: Cesky Krumlov Turu 35 Euro Kişi Başı

   Ekstra Tur: Bratislava Turu 30 Euro Kişi Başı

   MACARİSTAN EXTRA TUR PAKETİ 150EURO YERİNE 135 EURO

   Ekstra Tur: Çigan Gecesi 50 Euro Kişi Başı

   Ekstra Tur: Estergon & Visegrad & Szendentre Turu 65 Euro (Öğle Yemekli) Kişi Başı

   Ekstra Tur: Tuna Nehri Tekne Gezisi 35 Euro Kişi Başı

   VİYANA EXTRA TUR PAKETİ 160 EUR YERİNE 150 EURO

   Ekstra Tur: Avusturya Grinzing Gecesi 50 Euro Kişi Başı

   Ekstra Tur: Viyana Ormanları Turu 55 Euro Kişi Başı

   Ekstra Tur: Viyana Konser Turu 55 Euro Kişi Başı

   PRAG EXTRA TUR PAKETİ EN AZ 3TANE ALANA %10 İNDİRİM

   Ekstra Tur: Vltava Nehri üzerinde Tekne Gezisi 50 Euro Kişi Başı (açık büfe)

   Ekstra Tur: Karlovy Vary Kültür&Alışveriş turu 45 Euro Kişi Başı

   Ekstra Tur: Dresden (Almanya) Kültür&Alışveriş Turu 65 Euro Kişi Başı

   Ekstra Tur: Dresden (Almanya) Kültür&Alışveriş + Terezin kampı Turu 90 Euro Kişi Başı

   Ekstra Tur: Çek Gecesi 50 Euro Kişi Başı

   Ekstra Tur: Ortaçağ Eğlencesi ve Yemeği 65 Euro Kişi Başı

   EKONOMİK PAKET 295 EURO YERİNE 260EURO

   Ekstra Tur: Cesky Krumlov Turu 35 Euro Kişi Başı

   Ekstra Tur: Bratislava Turu 30 Euro Kişi Başı

   Ekstra Tur: Estergon & Visegrad & Szendentre Turu 65 Euro (Öğle Yemekli) Kişi Başı

   Ekstra Tur: Viyana Ormanları Turu 55 Euro Kişi Başı

   Ekstra Tur: Karlovy Vary Kültür&Alışveriş turu 45 Euro Kişi Başı

   Ekstra Tur: Dresden (Almanya) Kültür&Alışveriş Turu 65 Euro Kişi Başı


   Fiyata Dahil Olan Hizmetler

   Onur Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul(Atatürk HL)-Berlin -İstanbul(Atatürk HL)- arası uçak bileti,

   Havalimanı vergileri,

   Belirtilen kategorideki otellerde 7 gece konaklama,

   Sabah kahvaltıları,

   Alan- Otel- Alan transferleri,

   Tüm şehirlerarası transferler,

   Prag-Viyana-Budapeşte şehir turları,

   Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri,

   Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası

   Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

   Yurtdışı Çıkış Harç Pulu : 15.-TL

   Vize Ücreti İstanbul : 120.-Euro

   Vize Ücreti Ankara-izmir : 135.-Euro

   Seyahat Sigortası (65 Yaşa Kadar) : 15.-Euro

   Seyahat sigortası ( 66-75 yaş arası) : 30.-Euro

   Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

   Şehir ve otel vergileri

   Opsiyonel turlar

   Tur Notları

   GezTour, hava yolu şirketi ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin değişmesi mümkün olup, bu durum sözleşme anında bildirilmiş ve YOLCU SAAT DEĞİŞİKLİĞİ RİSKİNİ KABUL EDEREKturu satın almıştır. BU TUR İÇİN YOLCULARIMIZIN SCHENGEN VİZESİ ALMALARI GEREKMEKTEDİR. VİZE BAŞVURUSU İÇİN EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT İLE ACENTAMIZDAN TEMİN EDEBİLECEĞİNİZ, VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR LİSTESİNDE BELİRTİLEN BELGELER GEREKMEKTEDİR. YEŞİL PASAPORT SAHİPLERİ İÇİN VİZE UYGULAMASI OLMAYIP, EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT TAŞIMALARI YETERLİDİR. VİZELER SEYAHAT BAŞLANGICINDAN ÖNCE TÜRKİYE’DEKİ İLGİLİ KONSOLOSLUKLARDAN ALINMAK ZORUNDADIR. GİRİŞ YAPILAN ÜLKENİN SINIR KAPILARINDA VİZE ALINAMAZ. VİZE ALINMIŞ OLMASI O ÜLKEYE GİRİŞ YAPILABİLECEĞİ ANLAMINA GELMEZ. PASAPORT POLİSİ SİZİ ÜLKEYE SOKMAMA YETKİSİNE SAHİPTİR. BÖYLE BİR DURUMDA SORUMLULUK YOLCUYA AİTTİR.

   Vize

   Fiyat Tablosu

   Yorumlar

   Orta Avrupa Turu ( Berlin - Prag - Budapeşte - Viyana ) 299 Euro ! Her Perşembe Hareket! Hakkındaki Düşünceleriniz

   Ad Soyad:
   Mesajınız:
   (En çok 500 karakter)

   karakter kaldı
   Doğrulama Kodu:

   Orta Avrupa Turu ( Berlin - Prag - Budapeşte - Viyana ) 299 Euro ! Her Perşembe Hareket! Hakkında Daha Önce Yazılan Yorumlar