Erken Rezervasyon Turları
  {{MEGA5BASLIK}}
  {{MEGA5}}
  {{MEGA6BASLIK}}
  {{MEGA6}}
  Kıbrıs Otelleri
   Kıbrıs Paket Turları

    Büyük Balkanlar 8 Günde 8 Ülke

    Lüks Otobüslerle Konforlu Bir Seyahat
    • Büyük Balkanlar 8 Günde 8 Ülke
    • Büyük Balkanlar 8 Günde 8 Ülke
    • Büyük Balkanlar 8 Günde 8 Ülke
    • Büyük Balkanlar 8 Günde 8 Ülke
    • Büyük Balkanlar 8 Günde 8 Ülke
    • Büyük Balkanlar 8 Günde 8 Ülke
    İstanbul
    28 Temmuz • 04, 11, 18, 25 Ağustos • 01, 08, 15, 22, 29 Eylül

    Gezilecek Yerler
    Tiran, Elbasan, İskodra, Saraybosna, Mostar, Neum, Plovdiv, Sofya, Dubrovnik, Budva, Bar, Kotor, Ulc

    Konaklama
    3* 4* otel konaklama

    Süresi
    7 Gece

    KİŞİ BAŞI
    339.00 €
    PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT
    HEMEN REZERVASYON YAPIN
    REZERVASYON: 0850 333 44 39
    Sizi Arayalım
    Neden Biz?

    Geniş Ürün Seçeneği

    En Ekonomik ve Sizlere En Uygun Otel Seçenekleri

    Sürekli Canlı Destek

    Çağrı Merkezimiz 7 Gün 24 Saat Sizi Arayabilir yada Siz Çağrı Merkezimizi Arayabilirsiniz. 0850 333 44 39

    Büyük Balkanlar 8 Günde 8 Ülke Fiyatları

    Tur Tarihi Yetişkin Sayısı 1. Çocuk 2. Çocuk  
    339.00 €
    KİŞİ BAŞI
    Size özel en iyi fiyatları görmek için, yukarıdaki alana tarihleri girin ve "Fiyat Hesapla" butonuna tıklayın.
    Dilerseniz "Sizi Arayalım" butonuna tıklayın ve telefon numaranızı bırakın, biz sizi arayalım.

    Tur Hakkında

    Tiran, Elbasan, İskodra, Saraybosna, Mostar, Neum, Plovdiv, Sofya, Dubrovnik, Budva, Bar, Kotor, Ulcinj, Herceg Novi, Üsküp, Ohrid,

    Tur Programı

    1. Gün: İstanbul - Kavala

    Gezimizin ilk günü, 21:00'da Kadıköy Evlendirme Dairesi, 21:30'da Mecediyeköy Migros önü ve 22:00'da İncirli Ömür plaza önü , 22:30 ‘da Isparta Kule Tır Parkı hareketi ile Tekirdag uzerinden Ipsala sinir kapisina varisimizi gerceklestiryoruz.Pasaport ve gumruk islemleri tamamlanmasi ardindan Dedeagac , Gumulcine ve Iskece uzerinden Kavala`ya varisimizi gerceklestiriyoruz.


    2. Gün: Kavala - Selanik - Üsküp

    Kavala`ya varisimiz ardindan sabah kahvaltisi ve enfes Kavala kurabeyilerinin tadina bakmak icin mola veriyoruz.Kahvalti molasi sonrasi essiz guzelligi ile dikkat ceken Kavala sahillerinde kisa sureli bir fotograf molasi verip Selanik`e dogru yola cikiyoruz.Selanik`e varışımıza müteakip panoramik sehir turumuza basliyoruz.Yapacağımız panoramik şehir gezimizde, Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar, Selanik Kalesi, Osmanlı ve Bizans eserlerini görüyoruz. Yunanistan’ın en büyük Kilisesi olan Aya Dimitros Kilisesi ve şu an Türk konsolosluğunun da bahçesinde bulunduğu Ulu Önder Atatürk'ün evini ziyaret ettikten sonra Uskup e yola cikisimizi gerceklestiriyoruz.Varisimiz ardindan Üsküp Şehir turumuza başlıyoruz; Yahya Kemal Beyatlı'nın doğduğu şehir olan Üsküp'ü tanıtan yarım günlük panoramik bir tur yapacağız. Gezilecek yerler arasında Eski Tren Garı, Üsküp doğumlu hayırsever Rahibe Teresa'nın anıtı ve evi, Taş Köprü, Kale, Osmanlı döneminden kalma Eski Şehir, Çarşı ve Osmanlı'nın Balkanlar'daki en güzel mimari mirasları arasında yer alan Mustafa Paşa, Sultan Murad ve Gazi İsa Bey Camileri, Davud Paşa Hamamı, Kapan, Sulu ve Kurşunlu Hanlar bulunmaktadır. Konaklama Üsküp' teki otelimizde.

    Sabah Kahvaltısı:Kavala’da dinlenme tesisinde ekstra olarak alınacaktır.

    Öğle Yemeği:Selanik şehir merkezinde serbest zamanda ekstra alınacaktır.-Tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Rehber Tavsiyesi:  Deniz Mahsulleri ve Mezeler.

    Akşam Yemeği:Otelimizde alınacak olup , tur ücretine dahildir.

    Konaklama:Hotel Karpoş v.b – Üsküp

    Para Birimleri : Yunanistan - Euro , Makedonya – Denar ( Ortalama 1 Euro : 60 Denar )

    Rota:İstanbul-Kavala (445 km), Kavala – Selanik (136 km) ,  Selanik-Üsküp (245 km)

    Toplam Kat Edilecek Mesafe: 826 km

    Otele Giriş Saati: Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 20:00


    3. Gün: Üsküp – Tetova(Kalkandelen) – Struga – Ohrid

    Sabah erken saatlerinde Uskupten Ohrid e cikis. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan eşsiz güzelliği ile bilinen Matka Kanyonu Turuna katılabilirler.(10 EUR)Yol üzerinde Tetova(Kalkandelen) ‘ da duruyor Alaca Camii ve İpek yolu ipek yolu üzerinde kurulmuş olan Kanuni’nin vezirlerinden Sersem Ali Baba tarafından 16.yüzyılda kurulan 500 yıllık Hacıbektaş Harabati Baba Tekkesi’ni ziyaret ediyoruz. Ohrid gölünün batı kıyısı yönünde ilerleyerek göl kıyısındaki diğer bir şehir olan Struga'ya ulaşıyoruz. Struga’yı panoramik olarak görerek Ohride varis. Yürüyerek yapacağımız bu turumuz esnasında Tarihi Çınar Meydanı, Aziz Bogorodica Kameusko, Aya Sofya Kiliseleri (dışarıdan), Ohrid'li Aziz Klemeus Heykeli ve Meydanı, müze olarak kullanılan Eski Türk Konakları, Roma döneminden kalma Antik Tiyatro, Aziz Pant Alemon Kilisesi görülecek yerler arasındadır.Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Ohrid Gölü Tekne Turuna katılabilirler.(10 EUR) Turumuzun ardından otele varis .Konaklama Ohrid`deki otelimizde.Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Makedon Gecesi Turuna katılabilirler.(30 EUR)

    Sabah Kahvaltısı:Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

    Öğle Yemeği:Ohrid şehir merkezinde serbest zamanda ekstra alınacaktır.-Tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Rehber Tavsiyesi:Ohrid Alabalığı , Köfte ve Güveçte Kurufasulye.

    Akşam Yemeği:Rehberin belirliyeceği yerde ekstra yöresel yemekler ve müzik eşliğinde Makedon Gecesi.Tur ücretine dahil değildir.

    Konaklama:Hotel Belvedere  v.b – Ohrid

    Para Birimleri : Makedonya – Denar ( Ortalama Kur 1 Euro : 60 Denar )

    Rota:Üsküp-Matka (19 km), Matka – Tetova (61 km) , Tetova - Struga (132 km) , Struga – Ohrid (19 km)

    Toplam Kat Edilecek Mesafe: 231 km

    Otele Giriş Saati: 19:00


    4. Gün: Ohrid – Tiran – Podgorica veya Çevresi

    Sabah erken saatlerinde Ohrid’den Tirana yola çıkış. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Ohrid gölünün doğduğu yer ve muhteşem manzaralara ev sahipliği yapan St.Naum Turuna katılabilirler.(15EUR).Ohridden ayrilarak  20. yüzyıl boyunca savaşlar arasında kalmış ve 40 yıl boyunca Enver Hoca'nın diktatörlük rejimini yaşamış, Balkanlar'ın dağlık ülkesi Arnavutluk'un başkenti Tiran'a varış. 1614'te Süleyman Paşa tarafından imar edilen ve 1920'de Arnavutluk'un başkenti olan bu güzel şehri tanıtan, panoramik bir tur gerçekleştireceğiz. Turumuz esnasında Ethem Bey Camii, tarihi Saat Kulesi, Ulusal Müze, Opera ve Bale Binası, Parlamento ve Başbakanlık Binaları, Cumhurbaşkanlığı Köşkü, Rahibe Teresa Heykeli ve İskender Bey Meydanı göreceğimiz yerlerden bazıları. Tiran turumuzun ardından Arnavutluk`taki son duragimiz olan Iskodra`ya geciyoruz.Panoramik olarak Iskodra`daki tarihi kale ve sehir surlarini gorduktan sonra Murigan uzerinden Avrupa`nin resmi olarak taninan en gec devleti Karadag`a geciyoruz. Otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

    Sabah Kahvaltısı:Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

    Öğle Yemeği:Tiran şehir merkezinde serbest zamanda ekstra alınacaktır.-Tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

    Akşam Yemeği:Otelimizde alınacak olup , tur ücretine dahildir.

    Konaklama:Hotel Grand Europa  v.b – İşkodra veya Hotel Laguna v.b Ulcinj

    Para Birimleri : Makedonya – Denar ( Ortalama Kur 1 Euro : 60 Denar ) , Arnavutluk – Lek ( Ortalama Kur 1 Euro : 135 LEK ) , Karadağ - Euro

    Rota:Ohrid-St.Naum (29 km), St.Naum – Tiran (140 km) , Tiran - İşkodra (94 km)

    Toplam Kat Edilecek Mesafe: 263 km

    Otele Giriş Saati: Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 19:00


    5. Gün: Podgorica- Budva – Kotor – Dubrovnik – Trebinje veya Çevresi

    Sabah kahvaltısı sonrası , ilk durağımız, zamanında balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapur’lu bir multimilyardere satılması ile günümüzde Jet Sosyetenin tatil yeri olan , muhteşem St Stefan’ı panaromik olarak tepeden görebileceğiniz bir mola . Yolumuza Adriyatik sahillerindeki olaganustu manzarali yollardan geçerek devam ederek Budva’yı panoramik olarak gördükten sonra Kotor Körfezi'nin içinde yer alan Kotor'a varış. Kotor'da Eski Şehir, Aziz Tripun ve Nikola Kiliseleri ve tarihi Saat Kulesi göreceğimiz yerlerden bazıları. Kotor gezimizden Öğleden sonra, Eski Yugoslavya'yı oluşturan üç ana devletten biri olan, Katolik mezhebini benimsemiş olması ve daha çok Adriyatik Sahili'ne hakim coğrafyası sebebiyle, Balkan kültüründen ziyade İtalyan-Akdeniz kültürüne yakınlığıyla bilinen Hırvatistan'a geçiyoruz. Manzaralı, kısa bir yolculuğun ardından, İtalyanca adı Ragusa olan, Adriyatik'in en eski ticaret limanlarından, uzun yıllar Venedik etkisinde kaldığı için İtalyan üslubu mimarisi ve şehir dokusuyla bünyesinde muhteşem bir tarih-doğa sentezini barındıran Dubrovnik'e varış. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Dubrovnik Turuna katılabilirler.(30 EUR)Bu güzel şehri tanıtan turumuza öncelikle UNESCO Dünya Mirası Listesi'ne dahil olan Eski Şehir Meydanı ile başlıyoruz. Şehrin Kule ve Surları, Aziz Vlah Kilisesi, Knez Köşkü, ünlü şair Gundulic'in Heykeli, tarihi Çeşme ve 14. yüzyıldan kalma Eczane diğer göreceğimiz yerlerden bazıları. Daha sonra bu güzel şehrin büyülü atmosferinde vakit geçirmek için serbest zaman.

     Turumuzun ardından otelimize transfer.Konaklama Trebinje veya Çevresin'deki otelimizde.

    Sabah Kahvaltısı:Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

    Öğle Yemeği:Kotor şehir merkezinde serbest zamanda ekstra alınacaktır.-Tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.Rehber Tavsiyesi : Deniz Mahsulleri , Mezeler, Izgaralar , Yerel İçecekler

    Akşam Yemeği:Otelimizde alınacak olup , tur ücretine dahildir .

    Konaklama:Hotel Leotar  v.b –  Trebinje veya Hotel Orka v.b - Neum

    Para Birimleri :Karadağ – Euro , Hırvatistan – Kuna ( Ortalama Kur 1 Euro : 7 Kuna ) , Bosna Hersek – Convertible Marka ( Ortalama Kur 1 Euro : 1.95 KM )

    Rota:İşkodra-Budva (86 km), Budva – Kotor (23 km) , Kotor - Dubrovnik (90 km) , Dubrovnik – Trebinje (31 km)

    Toplam Kat Edilecek Mesafe: 230 km

    Otele Giriş Saati: Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 21:00


    6. Gün: Trebinje veya (Neum)– Poçitel - Blagay – Mostar – Saraybosna

    Sabah kahvaltımızın ardından Mostar'a hareket.Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Blagay Turuna katılabilirler.(10 EUR) Yol uzerinde 15. yüzyıldan itibaren Osmanlı eserleriyle donatılmış bu ülkedeki ilk durağımız 16. yüzyıldaki dokusuyla günümüze kadar bozulmadan ulaşmış Osmanlı köyü Poçitele ugruyoruz. Sokakta gezen küçük çocukların dahi Türkçe konuştuğu bu otantik köydeki gezimizin ardından Mostara varis . 600 yıllık geçmişe sahip, Bosna-Hersek'i oluşturan iki parçadan biri olan Hersek'in en büyük şehri Mostar'ı tanıtan yürüyüş turumuzda, 1557'de Mimar Sinan'ın öğrencilerinden Mimar Hayreddin'in inşa ettiği, ancak 1992'de Hırvat topçu ateşiyle yıkılan, daha sonra 2004'te Türkiye'nin de büyük desteğiyle orijinal malzeme ve dönemin inşa teknolojisiyle yeniden yapılan, UNESCO Dünya Mirası Listesi'ndeki Mostar Köprüsü, Kuyumcular Çarşısı, Koska Mehmed Paşa Camii, Eski Hamam ve dönemin tipik Osmanlı evini yansıtan Müslüm Bey Konağı göreceğimiz yerler arasındadır. Mostar'ın yerel pazarlarından alışveriş yapabileceğiniz serbest zamanın ardından SarayBosna`ya harket. Varis sonrasi asırlar boyunca Balkanlar'ın kültür başkentliğini yapmış, 1914'te Avusturya-Macaristan Veliahdı Arşidük Franz Ferdinand'ın Sırplar tarafından bu arada öldürülmesi üzerine Birinci Dünya Savaşı'nın çıktığı yer olmuş, 1992 savaşında ise Sırp, Hırvat ve Boşnaklar'ın kendi aralarındaki yıkıcı savaşları sonucu büyük tahribata uğramış, fakat güzelliğini halen büyük ölçüde koruyan Saraybosna'da panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turumuz esnasında meşhur Başçarşı, tarihi Osmanlı hanı Morica Han, şehrin dinsel kozmopolitliğini yansıtan Katolik Katedrali, Sinagog, Hüsrev Bey ve Ferhadiye Camileri, 1914'te Franz Ferdinand suikastinin gerçekleştiği Latin Köprüsü, Eski Kütüphane, şehrin 40 yıllık Avusturya-Macaristan yönetimi sırasında oluşmuş ve batı tarzı binalarını görebileceğiniz turmuzu tamamliyarak otelimize transfer.Konaklama Saraybosna daki otelimizde. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Boşnak Gecesi Turuna katılabilirler.(40 EUR)

    Sabah Kahvaltısı:Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

    Öğle Yemeği:Mostar şehir merkezinde serbest zamanda ekstra alınacaktır.-Tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.Rehber Tavsiyesi : Boşnak Böreği , Soğan Dolması , Köfte , Boşnak Kahvesi ,

    Akşam Yemeği: Otelimizde alınacak olup , tur ücretine dahildir.Dileyen misafirlerimiz rehberin belirliyeceği yerde ekstra düzenlenicek olan yöresel yemekler ve müzik eşliğinde Boşnak Gecesi.

    Konaklama: Hotel Hollywood v.b –  Saraybosna

    Para Birimleri Bosna Hersek – Convertible Marka ( Ortalama Kur 1 Euro : 1.95 KM )

    Rota:Trebinje-Poçitel (108 km), Poçitel – Blagay (23 km) ,Blagay - Mostar (12 km), Mostar– Saraybosna (126 km)

    Toplam Kat Edilecek Mesafe: 269 km


    7. Gün: Saraybosna - Belgrad

    Sabah kahvaltimiz ardindan , dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan savaş zamanı iki buçuk yıl şehrin bütün ihtiyaçlarının karşılandığı ve şehre giriş çıkışların yapıldığı  Savaş Tüneli ve Müzesi Turuna katılabilirler.(Girişler dahil 10 EUR) Turumuz sonrası Belgrad’a yola çıkış.Yolculuğumuz sonrası canlılığın ve hareketliliğin  yeni sembolü Avrupanın en eski kentlerinden biri olan Belgrad şehir turumuzda Türk döneminin muhteşem oyma tavanları ile süslü Eski Saray, Bin yıl anıtı, Sava Nehri'nin Tuna'ya katıldığı noktada Fatih Sultan Mehmed'in uğruna yaralandığı ama fethinin Kanuni sultan Süleyman'a nasip olduğu Osmanlı donanmasının ikmal merkezlerinden Belgard Kalesi , Kale Meydanı, Taş Meydan, Askeri Müze, Şehit Ali Paşa'nın türbesi, Bayraklı Camii görülecek yerler arasındadır.Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Tuna ve Sava Nehri Tekne Turuna katılabilirler.(10 EUR)Turumuz ardindan otelimize transfer.Konaklama Belgrad daki otelimizde.

    Sabah Kahvaltısı:Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

    Öğle Yemeği: Saraybosna – Belgrad arası rehberin belirliyeceği dinlenme tesisinde ekstra serbest zaman.

    Akşam Yemeği:Otelimizde alınacak olup , tur ücretine dahildir.

    Konaklama: Hotel Best Western M v.b  - Belgrad

    Para Birimleri Bosna Hersek – Convertible Marka ( Ortalama Kur 1 Euro : 1.95 KM ) , Sırbistan – Dinar ( Ortalama Kur 1 Euro : 115 Dinar )

    Rota:Saraybosna – Belgrad (284 km)

    Toplam Kat Edilecek Mesafe: 284 km

    Otele Giriş Saati: Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 20:00


    8. Gün: Belgrad - Sofya

    Sabah kahvaltımız ardından Sofyaya yola cikis . Varis sonrasi Sofya panoramik şehir turumuza başlıyoruz.Panoramik şehir turumuz esnasında görülecek yerler arasında Görülecek yerler arasında Balkanların en büyük kilisesi olan Alexsander Nevski Katedrali , Milli kütüphane, Sofya Üniversitesi, Eski kraliyet sarayı, Neo klasik stilinde yapılmış olan Milli Bulgar Tiyatrosu, Arkeoloji müzesi, Eski Sofya - Sendika şehri, Rotonda Kilisesi bulunmaktadır. Daha sonra meclis binasının yanından yürüyerek Sofya Heykeli’ne panoramik bakış ve fotoğraf molası, Şehrin simgesi olan Banya başı camisini ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerimiz ve serbest zaman sonrası otelimize transfer.Konaklama Sofya`da otelimizde. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Bulgar Tavernası Turuna katılabilirler.(30 EUR)

    Sabah Kahvaltısı:Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

    Öğle Yemeği:, Sofya’da rehberin belirliyeceği Türk Lokantası ekstra serbest zaman.

    Akşam Yemeği:Rehberin belirliyeceği yerde ekstra yöresel yemekler ve müzik eşliğinde Bulgar Gecesi . Tur ücretine dahil değildir.

    Konaklama:Hotel Silver House v.b  - Sofya

    Para Birimleri Bulgaristan – Leva ( Ortalama Kur 1 Euro : 1.95 Leva )

    Rota: Belgrad - Sofya (393 km)

    Toplam Kat Edilecek Mesafe: 393 km

    Otele Giriş Saati: Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini : 20:00


    9. Gün: Sofya - Plovdiv - İstanbul

    Sabah kahvaltimiz ardindan  Filibe’ye doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Yaklaşık 2 saat sürecek yolculuğumuzun ardından şehir turumuza başlıyoruz. 4000 yılık geçmişe sahip bir kent olarak; günümüzün modern binaları ve eski çağların mimarisini birleştiren güzel bir şehirdir. Kentte en çok ilgi çeken yer şüphesiz Nebet tepe mevkiinde yerleşik “Eski Plovdiv” - adında şehrin en eski bölümü üzerinde bulunuyor. Görülecek yerler arasında şimdilerde Etnografya Müzesi olarak hizmet veren Argır Kuyumcuoğlu’nun evi, Plovdiv’e özel en mükemmel simetrik ev örneği ve orijinal ev düzenlemesiyle, bu günümüzde her türlü kültüler faaliyetlere ev sahipliği yapmakta olan Balabanov Evi ve Georgi Mavridi`nin evi, Eski Roma çağından kalma Roma Amfi Tiyatrosu, Roma Stadyumu, , Hisar Kapı, Kaleiçi Mahallesi ve Hindliyan Müzesi, Türk mimarisiyle oldukça ilgi çeken Cuma Camii, Plovdiv`in en eski kiliselerinden Aya Konstantin, Elena ve Aya Nedelya kiliseleri bulunmaktadır. Kısa süreli serbest zaman’ın ardından İstanbul’a doğru yolculuğumuza başlıyoruz.

    Sabah Kahvaltısı:Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

    Öğle Yemeği:, Plovdiv şehir merkezinde  ekstra serbest zaman.

     Akşam Yemeği:Edirne – İstanbul otobanı üzerinde dinlenme tesisi.

    Para Birimleri Bulgaristan – Leva ( Ortalama Kur 1 Euro : 1.95 Leva )

    Rota: Sofya – Plovdiv (145 km) , Plovdiv – Kapıkule (155 km) , Kapıkule – İstanbul ( 258 km)

    Toplam Kat Edilecek Mesafe: 558 km

    İstanbul Giriş Saati: Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini : 21:00


    Fiyata Dahil Olan Hizmetler

                 Geztour otobusleri ile ulasim

                 Yerel profesyonel Turkce rehberlik hizmetleri

                 4*  Otellerde 1 Gece Üsküp , 1 Gece Ohrid , 1 Gece Podgorica veya Çevresi , 1 Gece Trebinje veya Çevresi , 1 Gece Saraybosna , 1 Gece Belgrad, 1 Gece Sofya ile toplam 7 Gece Kahvaltı dahil Konaklama

                 1 Gece Üsküp , 1 Gece Podgorica , 1 Gece Trebinje , 1 Gece Saraybosna , 1 Gece Belgrad otellerinde alınan beş akşam yemeği

                 Selanik , Üsküp , Tetova , Ohrid , Tiran , Budva , Kotor , Poçitel , Mostar , Saraybosna , Belgrad , Sofya , Plovdiv Panoramik Şehir Turları

                 Bazı şehirlerde alınan mecburi yerel rehberlik hizmetleri

                 Tüm otoban check-point ve otopark ücretleri

                 Şehir Vergileri

                 Gümrük Vergileri

                 Programda belirtilen panoramik şehir turları.

                 Araç içi su ikramı

    Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

    Müze ve ören yeri giriş ücretleri

    Otelde alınan ekstralar.

    Tüm kişisel harcamalar

    Kavala da verilen mola da alinan kahvalti.

    Öğle yemekleri

    Şöför ve rehber bahşişleri

    MULTİ SCHENGEN VİZESİ (YEŞİL PASAPORT SAHIPLERI VİZEDEN MUAFTIRLAR).

    Yurtdışı çıkış harcı 15 TL.

     Yurtdisi seyahat saglik sigortasi

    Tur Notları

    UYARI: Turumuzda minimum 25 Kişi katılım şartı bulunmaktadır. Yetersiz katılımdan dolayı turun iptal edilmesi halinde son bildirim tarihi tur kalkış tarihinden 3 hafta öncesidir.

    UYARI: Tura katılan Reşit olmayan kişilerin kaldığı yerdeki sorumlu kişi Tur Rehberi olup Tur Rehberi ve konaklama tesislerinin iletişim bilgileri, Tur başlangıç tarihinden 48 saat önce tüketicinin e-posta adresine gönderilecektir.

    Vize

    BU TUR İÇİN MİSAFİRLERİMİZİN SCHENGEN VİZESİ SATIN ALMALARI GEREKMEKTEDİR

    Fiyat Tablosu

    Tarih İki Kişilik Odada
    Kişi Başı
    Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
    28.07.2017339.00 €479.00 € 339.00 €-Taksitler »
    04.08.2017339.00 €529.00 € 339.00 €-Taksitler »
    11.08.2017339.00 €529.00 € 339.00 €-Taksitler »
    18.08.2017339.00 €529.00 € 339.00 €-Taksitler »
    25.08.2017339.00 €529.00 € 339.00 €-Taksitler »
    01.09.2017339.00 €529.00 € 339.00 €-Taksitler »
    08.09.2017339.00 €529.00 € 339.00 €-Taksitler »
    15.09.2017329.00 €529.00 € 329.00 €-Taksitler »
    22.09.2017329.00 €529.00 € 329.00 €-Taksitler »
    29.09.2017329.00 €529.00 € 329.00 €-Taksitler »

    Yorumlar

    Büyük Balkanlar 8 Günde 8 Ülke Hakkındaki Düşünceleriniz

    Ad Soyad:
    Mesajınız:
    (En çok 500 karakter)

    karakter kaldı
    Doğrulama Kodu:

    Büyük Balkanlar 8 Günde 8 Ülke Hakkında Daha Önce Yazılan Yorumlar